Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (299złotych) już od 299zł.
Infolinia 530 190 180
Producenci

Historia Kontakt-Simon SA

Firma Kontakt SA" została przekształcona w 1994 roku w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa, a rok później jej akcje zostały wniesione do Narodowych Funduszy Inwestycyjnych. W 2003 roku akcje zostały sprzedane włoskiej firmie Urmet Domus International S.A. Obecnie, Urmet i hiszpańska grupa Simon Holding S.L. posiadają po 50% udziałów w spółce, która działa pod nazwą Kontakt-Simon SA od 2005 roku.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz zaangażowaniu wykwalifikowanych pracowników, firma zyskała uznanie w branży elektrotechnicznej. Kontakt-Simon oferuje szeroką gamę produktów, które wyróżniają się nie tylko nowoczesnymi technologiami, ale także używanymi surowcami i materiałami, co sprawia, że oferowany osprzęt jest niezawodny i ceniony przez klientów z kraju i zagranicy. Firma cieszy się zaufaniem klientów w większości krajów Unii Europejskiej.

Gniazdka elektryczne od Kontakt-Simon - praktyczne porady

Jednym z produktów oferowanych przez Kontakt-Simon są gniazdka elektryczne, które są niezbędne w każdym domu i biurze. Warto zwrócić uwagę na kilka praktycznych porad, które pomogą wybrać odpowiednie gniazdko dla Twoich potrzeb.

Po pierwsze, należy zdecydować, ile gniazdek będzie potrzebnych w pomieszczeniu. Warto wziąć pod uwagę, że dzisiaj wiele urządzeń wymaga zasilania elektrycznego, a brak odpowiedniej liczby gniazdek może być uciążliwy.

Po drugie, warto zwrócić uwagę na moc gniazdka. Im większa moc, tym więcej urządzeń elektrycznych będzie można podłączyć bez ryzyka przeciążenia instalacji elektrycznej.

Po trzecie, należy zwrócić uwagę na rodzaj gniazdka. Dostępne są różne rodzaje, w tym pojedyncze, podwójne i potrójne gniazdka, gniazdka z bolcem ochronnym, a także gniazdka zabezpieczające przed dziećmi.

Doskonalenie procesów produkcyjnych i inwestycje w rozwój

Kontakt-Simon stale doskonali swoje procesy produkcyjne i metody zarządzania, a także inwestuje w ludzi, badania i rozwój, aby opracować innowacyjne rozwiązania. Firma jest również członkiem Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz jednym z założycieli Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki.

Kontakt-Simon

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl