Menu Szukaj więcej więcej
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DHL) już od 199,00 zł.

Inteligentny dom

Do niedawna pojęcie „inteligentny dom” nie było znane w naszej rzeczywistości i jedyną opcją zabezpieczenia domu było użycie zamka i kluczy. Obecnie technologia poszła daleko naprzód i wyszła naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientów, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo i wygodę.

Inteligentny dom to nic innego jak system automatycznego sterowania domem cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ daje poczucie komfortu oraz spokoju. W naszej hurtowni elektrycznej znajdziesz nowoczesne rozwiązania dla Twojego domu, które sprawią że jego utrzymanie i funkcjonowanie będzie znacznie łatwiejsze.

Inteligentne urządzenia domowe w sklepie he24.pl

Oferta naszego sklepu z działu inteligentny dom jest ciągle rozwijana ze względu na rosnące zapotrzebowanie tego typu produktami. W nowoczesnym budownictwie coraz częściej już na etapie planowania rozmieszczenia pomieszczeń planowane jest również odpowiednie zintegrowanie systemów sterowania poszczególnymi elementami wyposażenia wnętrz. Rozwiązania inteligentnego domu dają nam możliwość np.:

  • sterowania oświetleniem
  • sterowania ogrzewaniem
  • sterowania roletami
  • sterowania bramami wjazdowymi
  • sterowania i monitorowania posesji
  • sterowania urządzeniami podłączonymi do gniazdek

Inteligentny dom umożliwia zdalne monitorowanie naszego domu, mieszkania a także ogranicza koszty związane z rachunkami i ewentualnymi kradzieżami.

 

W naszym asortymencie  posiadamy między innymi szeroki wybór nadajników, odbiorników, zestawów sterowania bezprzewodowego do oświetlenia, modułów sterowania gniazdkami oraz wiele innych urządzeń niezbędnych do konfiguracji systemu Inteligentnego domu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl