Rozdzielnica podtynkowa 5x24 IP30, FW524FT - Hager
Opis
Rozdzielnica podtynkowa z zaciskami PE/N 5R/120M (5x24) I kl. IP30
Doskonała propozycja dla budownictwa komercyjnego - bardzo dobra jakość produktu w konkurencyjnej cenie. I klasa ochronności, głębokość tylko 11 cm - możliwość zabudowy prawie w każdej ścianie.
Zalety produktu i charakterystyka techniczna:
- Kompletna rozdzielnica podtynkowa z drzwiami, rusztem montażowym, pokrywami metalowymi i kompletem zacisków śrubowych PE/N montowanych na specjalnym wsporniku, dla aparatów do 125 A,
- płaska ramka maskująca,
- I klasa ochronności, stopień ochrony IP30,
- głębokość 110 mm, szerokość 550 mm,
- wysokość: 920 mm, 5 rzędów,
- perforowane wejścia kablowe - górne i dolne,
- materiał: blacha stalowa, powlekana lakierem proszkowym, kolor biały (RAL 9010),
- zamknięcie drzwi: uchwyt dźwigniowy,
- zgodność z normą: PN-EN 61439-1.
| Konstrukcja | |
| Montaż: | Montaż podtynkowy |
| Pokrywa / Drzwi / Element wierzchni | |
| Przezroczysta pokrywa/drzwi: | nie |
| Grubość materiału pokrywy: | 1 mm |
| Rodzaj zamka: | bez zamknięcia |
| Liczba drzwi: | 1 |
| Materiał | |
| Kolor RAL: | RAL 9010 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | blacha stalowa ocynkowana |
| Powierzchnia: | malowane proszkowo |
| Wymiary | |
| Głębokość montażu: | 110 mm |
| Głębokość produktu: | 110 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 110 mm |
| Wysokość produktu: | 920 mm |
| Szerokość produktu: | 550 mm |
| Szerokość w jednostkach podziału: | 24 |
| Grubość materiału ścianki bocznej: | 1 mm |
| Instalacja / Montaż | |
| Przystosowany do użytku na zewnątrz: | nie |
| Akcesoria | |
| Z płytką montażową: | nie |
| Z zamkiem: | nie |
| Wyposażenie | |
| Liczba otworów na płyty kołnierzowe: | 2 |
| Liczba rzędów pod aparaty: | 5 |
| Możliwość rozszerzenia: | nie |
| Norma | |
| Dyrektywa europejska WEEE: | dotyczy |
| Bezpieczeństwo | |
| Klasa ochronności: | klasa ochronności I |
| Stopień ochrony: | IP30 |
| Oznaczenie odporności na udary mechaniczne IK: | IK08 |
| Otrzymanie funkcji: | - |
| Dodatkowe informacje | |
| IP40 z drzwiami zamkniętymi, IP30 bez drzwi | |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.