Przekaźnik bistabilny, podtynkowy, dwa niezależne obwody sterowania BIS-416 - F&F
Opis
Przeznaczenie
Elektroniczny bistabilny przekaźnik impulsowy umożliwia załączenie lub wyłączenie oświetlenia lub innego urządzenia z kilku różnych punktów za pomocą równolegle połączonych, chwilowych (dzwonkowych) włączników sterujących.
Przekaźnik posiada dwa niezależnie sterowane kanały.
Działanie
Załączenie odbiornika następuje po impulsie prądu spowodowanym naciśnięciem dowolnego przycisku chwilowego (dzwonkowego) podłączonego do przekaźnika. Po następnym impulsie nastąpi wyłączenie odbiornika.
Przekaźnik posiada dwa niezależnie sterowane kanały. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch oddzielnych wejść sygnałowych. Impuls na wejściu S1 steruje wyjściem R1. Analogicznie działa para wejścia S2 i wyjścia R2.
Przekaźnik nie posiada "pamięci" pozycji styku, tzn. w przypadku zaniku napięcia zasilania i jego ponownym powrocie styk przekaźnika zostanie ustawiony w stan wyłączenia. Uniemożliwia to samoczynne załączenie sterowanych odbiorników bez nadzoru po długotrwałym zaniku napięcia zasilania.
Dane techniczne
| zasilanie | 100÷265V AC |
| styk / prąd obciążenia (AC-1) | 2× (1×NO) / 2×[<8A] |
| prąd impulsu sterującego L | <5mA |
| opóźnienie zadziałania | 0,1÷0,2s |
| sygnalizacja zasilania | LED zielona |
| pobór mocy | |
| stan czuwania | 0,15W |
| stan załączenia | 0,6W |
| temperatura pracy | -25÷50°C |
| przyłącze | zaciski śrubowe 2,5mm² |
| moment dokręcający | 0,4Nm |
| wymiary | Ø54 (□48×43mm), h=20mm |
| montaź | w puszce podtynkowej Ø60 |
| stopień ochrony | IP20 |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.