Żarówka LED SIGO 8W R63 E27 230V 640LM Barwa neutralna, 22738 - Kanlux
Opis
Żarówka LED SIGO 8W R63 E27 230V 640LM Barwa neutralna, 22738 - Kanlux

OPIS
Kanlux SIGO LED 22738 to nie tylko energooszczędność, ale też żywotność 25-krotnie wyższa niż w tradycyjnych żarówkach reflektorowych. Ponieważ ich budowa i rozmiar przypomina standardowe żarówki reflektorowe, łatwo je wymienić bez konieczności żadnych dodatkowych modyfikacji.
DANE TECHNICZNE
| Kod producenta: | 22738 |
| EAN: | 5905339227386 |
| Moc: | 8 W |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Barwa światła | Neutralna |
| Gwint | E27 |
| Napięcie: | 230 V AC |
| Typ źródła światła: | LED |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Strumień świetlny: | 640 lm |
| Kształt: | Grzybek |
| Kąt świecenia: | 120 ° |
| Ściemnialne: | Nie |
| Ekwiwalent mocy: | 50 W |
| Ozdobna: | Nie |
| Klasa energetyczna: | F |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa światła | Neutralna (4000-4500K) |
| Moc [W] | 7 - 9 |
| Typ bańki | Reflektorowa |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.