Żarówka LED High Power E27 30W 4000K 3900lm, LL711 - LUMAX
0
Opis
Żarówka LED High Power E27 30W 4000K 3900lm, LL711 - Lumax

DANE PODSTAWOWE
| Typ: | High Power |
| Trzonek: | E27 |
| Moc: | 30W |
| Strumień świetlny: | 3900lm |
| Barwa światła: | 4000K |
| CRI: | >80 |
| Kąt promieniowania: | 340° |
| Napięcie: | 220-240V |
| Wymiary: | ø 96x228 mm |
| on/off: | >12 500 |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa światła | Neutralna (4000-4500K) |
| Moc [W] | 15+ |
| Typ bańki | Inny |
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.