Wylącznik zmierzchowy WZH-01 - Zamel
Opis
Urządzenie służy do sterowania oświetleniem lub innymi odbiornikami energii w zależności od natężenia oświetlenia – włącza oświetlenie o zmierzchu i wyłącza o świcie. Próg włączenia może być płynnie nastawiony przez użytkownika. Urządzenie jest odporne na krótkotrwałe impulsy oświetlenia co gwarantuje niezawodność pracy. Hermetyczna obudowa zapewnia bezpieczne funkcjonowanie urządzenia w niekorzystnych warunkach atmosferycznych (IP65).
Dane techniczne:
| Wymiary | 69x56x27 mm |
| Waga | 120 g |
| Znamionowe napięcie zasilania | 230 V AC |
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Kategoria użytkowania | AC1 |
| Moc maksymalna przekaźnika | 4000 VA |
| Układ styków | 1NO |
| Prąd przekaźnika | 16 A |
| Znamionowy pobór prądu | 24 mA |
| Stopień ochrony obudowy | IP65 |
| Mocowanie obudowy | kołek rozporowy 6x(3,5×35) |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.