Wylącznik nadprądowy K60 K60N-C25-3 C 25A 3-biegunowy, A9K02325 - Schneider
Opis
Wyłącznik nadprądowy K60 K60N-C25-3 C 25A 3-biegunowy, A9K02325 - Schneider
| zastosowanie urządzenia | Dystrybucja |
|---|---|
| gama produktów | Acti9 |
| Nazwa produktu | Acti9 K60 |
| Typ produktu lub komponentu | Wyłącznik nadprądowy |
| skrócona nazwa urządzenia | K60N |
| Opis biegunów | 3P |
| ilość zabezpieczonych biegunów | 3 |
| [In] prąd znamionowy | 25 A |
| rodzaj sieci | Prąd przemienny (AC) |
| technologia wyzwalacza | Termomagnetyczny |
| charakterystyka | C |
| zdolność wyłączania | 6000 A Icn w 400 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz zgodnie z EN/IEC 60898-1 |
| Kategoria użytkowania | Kategoria A zgodnie z IEC 60947-2 |
| funkcja izolacyjna | Tak zgodnie z EN/IEC 60898-1 |
| Normy | EN/IEC 60898-1 |
| certyfikaty produktu | OVE VDE |
Pliki do pobrania:
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Prąd znamionowy [In]: | 25A |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3-polowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.