Wylącznik nadprądowy K60 K60N-B20-1 B 20A 1-biegunowy, A9K01120 - Schneider
Opis
Wyłącznik nadprądowy K60 K60N-B20-1 B 20A 1-biegunowy- Schneider

| zastosowanie urządzenia | Dystrybucja |
|---|---|
| gama produktów | Acti9 |
| Nazwa produktu | Acti9 K60 |
| Typ produktu lub komponentu | Wyłącznik nadprądowy |
| skrócona nazwa urządzenia | K60N |
| Opis biegunów | 1P |
| ilość zabezpieczonych biegunów | 1 |
| [In] prąd znamionowy | 20 A |
| rodzaj sieci | Prąd przemienny (AC) |
| technologia wyzwalacza | Termomagnetyczny |
| charakterystyka | B |
| zdolność wyłączania | 6000 A Icn w 230 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz zgodnie z EN/IEC 60898-1 |
| Kategoria użytkowania | Kategoria A zgodnie z IEC 60947-2 |
| funkcja izolacyjna | Tak zgodnie z EN/IEC 60898-1 |
| Normy | EN/IEC 60898-1 |
| certyfikaty produktu | VDE OVE |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Prąd znamionowy [In]: | 20A |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1-polowe |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.