Wylącznik kombinowany K60 - C-16A 30MA 2P AC - A9D20616 - Schneider
Opis
Wyłącznik kombinowany K60 - C-16A 30MA 2P AC - A9D20616 - Schneider

Wyłącznik kombinowany DPNVigiK-C16-30-AC C 10A 1N-biegunowy 30 mA typu AC ,o numerze seryjnym A9D20616. Dwuczłonowa dźwignia poinformuje Nas, który z członów wyłącznika wyzwolił. Optyczny wskaźnik Visi-Trip wyzwolenia elektrycznego, biało-czerwony oraz wskaźnik Visi-Safe -zielony wskaźnik potwierdzający otwarcie styków wyłącznik a. Posiada możliwość sprawdzania poprawności działania przyciskiem kontrolnym "T" jedynie raz w roku, przez pierwsze 7 lat użytkowania.
| gama produktów | Acti9 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Acti 9 DPN Vigi K |
| Typ produktu lub komponentu | Wyłącznik różnicowoprądowy z zabezpieczeniem nadprądowym (RCBO) |
| skrócona nazwa urządzenia | DPN Vigi K |
| zastosowanie urządzenia | Dystrybucja |
| Opis biegunów | 1P + N |
| ilość zabezpieczonych biegunów | 1 |
| położenie neutralne | LEFT |
| [In] prąd znamionowy | 16 A |
| rodzaj sieci | Prąd przemienny (AC) |
| technologia wyzwalacza | Termomagnetyczny |
| charakterystyka | C |
| czułość na prad upływu | 30 mA |
| zwłoka zabezpieczenia różnicowoprądowego | Bezzwłoczny |
| typ zabepieczenia różnicowoprądowego | Typ AC |
| zdolność wyłączania | 6000 A Icn w 220...240 V prąd przemienny (AC) 50 Hz zgodnie z EN/IEC 61009-2-1 |
| Znak jakości | VDE |
Pliki do pobrania:
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Charakterystyka wyzwalania | AC |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.