Przycisk podwójny 20A 1NO IPB, A9E18034 - Schneider
Opis
Przycisk podwójny 20A 1NO IPB, A9E18034 - Schneider
| typ i konfiguracja styków | 1 NC 1 NO |
|---|---|
| Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] | 20 A |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 250 V prąd przemienny (AC) |
| rodzaj sterowania | 2 przycisk zielony/czerwony |
| sposób montażu | Stacjonarny |
| podstawa montażowa | 35 mm szyna symetryczna DIN |
| dopasowanie do szyn łączeniowych i bloków rozdzielczych | Góra: Clario Góra: Librio Góra: ProDis |
| szerokość w modułach 9 mm | 2 |
| wysokość | 82 mm |
| Szerokość | 18 mm |
| głębokość | 71,5 mm |
| kolor | Biały |
| trwałość elektryczna | AC-22: 30000 cykl prąd przemienny (AC) 50/60 Hz |
| przyłącza - zaciski | Zaciski tunelowe przesunięte1 kabel (kable) 0,5 mm² sztywny Zaciski tunelowe przesunięte1 kabel (kable) 0,5 mm² elastyczny Zaciski tunelowe przesunięte1 kabel (kable) 0,5 mm² elastyczny z tulejką Zaciski tunelowe przesunięte2 kabel (kable) 2,5 mm² sztywny Zaciski tunelowe przesunięte2 kabel (kable) 2,5 mm² elastyczny Zaciski tunelowe przesunięte2 kabel (kable) 2,5 mm² elastyczny z tulejką |
| gługość odizolowanego odcinka | 9 mm |
| Moment dokręcania | 1 N.m |
Pliki do pobrania:
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.