Przekaźnik zalania PZM-10 - Zamel
0
Opis
Przekaźnik zalania PZM10 służy do wykrywania obecności płynów przewodzących (np. woda) na wysokości zamontowanej sondy zalania (SZH03). Układ może być wykorzystany do alarmowania o pojawieniu się wody w miejscach narażonych na zalanie. Stosowany może być również w układach sterowania i kontroli poziomu płynów. Zewnętrzna sonda zalania jest separowana galwanicznie, co zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo pracy urządzenia.
Dane techniczne:
| Wymiary | dwumodułowa (35 mm) 90x35x66 mm |
| Waga | 290 g |
| Znamionowe napięcie zasilania | 230 V AC |
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Kategoria użytkowania | AC1 |
| Moc maksymalna przekaźnika | 4000 VA |
| Układ styków | 1NO/NC |
| Prąd przekaźnika | 16 A |
| Znamionowy pobór prądu | 10 mA |
| Stopień ochrony obudowy | IP20 |
| Mocowanie obudowy | szyna TH35 (PN-EN 60715) |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.