Przekaźnik impulsowy Acti9 iTL-16-10-230 16A 1NO 230VAC/110VDC, A9C30811 - Schneider
Opis
Przekaźnik impulsowy Acti9 iTL-16-10-230 16A 1NO 230VAC/110VDC, A9C30811 - Schneider
| range of product | Acti9 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Acti9 iCTK |
| Typ produktu lub komponentu | Stycznik |
| skrócona nazwa urządzenia | ICTK |
| zastosowanie urządzenia | Silniki-ogrzewanie-oświetlenie |
| Poles | 2P |
| Znamionowy prąd łączeniowy [Ie] | 25 A AC-7A 8,5 A AC-7B |
| kombinacja styków | 2 NO |
| rodzaj sieci | Prąd przemienny (AC) |
| typ sterowania | Sterowanie zdalne i ręczne |
| napięcie sterujące [Uc] | 230...240 V AC 50 Hz |
Pliki do pobrania:
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Prąd znamionowy [In]: | 16A |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.