Przekaźnik bistabilny PBM-02 - Zamel
Opis
Przekaźnik bistabilny PBM-02 służy do sterowania oświetleniem lub dowolnym innym urządzeniem za pomocą równolegle podłączonych przycisków jednobiegunowych. Kolejne naciśnięcia dowolnego z przycisków powodują załączenie lub wyłączenie urządzeń podłączonych do zacisków wyjściowych. Impulsem sterującym może być sygnał z linii L lub N. Wejścia sterujące Set i Reset pozwalają na centralne sterowanie grupą przekaźników. Zastosowanie wewnętrznej pamięci przekaźnika pozwala na zapamiętanie jego aktualnego stanu w przypadku zaniku napięcia zasilania.
Dane techniczne:
| Wymiary | jednomodułowa (17,5 mm) 90×17,5×66 mm |
| Waga | 80 g |
| Znamionowe napięcie zasilania | 230 V AC |
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Kategoria użytkowania | AC1 |
| Moc maksymalna przekaźnika | 4000 VA |
| Układ styków | 1NO |
| Prąd przekaźnika | 16 A |
| Znamionowy pobór prądu | 24 mA |
| Stopień ochrony obudowy | IP20 |
| Mocowanie obudowy | szyna TH35 (PN-EN 60715) |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.