Przedlużacz 3 gniazda 1,5m czarny PC0311 - EMOS
Opis
Parametry produktu
| długość | 1,5 m |
| ilość gniazd | 3× 2P + PE |
| wyłącznik | nie |
| napięcie/prąd | 250 V~/10 A max. |
| kolor | czarny |
| przewód | H05VV-F3G 1 mm2 |
| przesłony torów prądowych | tak |
| typ izolacji | PVC |
| materiał gniazda i wtyczki | tworzywo |
| wyjście USB | nie |
| maksymalne obciążenie | 2 300 W |
| opakowanie | 1 szt., zawieszka |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.