Przedlużacz 1 gniazdo 20m 3x1,5mm guma P01720 - EMOS
Opis
Parametry produktu
| długość | 20 m |
| ilość gniazd | 1× 2P + PE, IP44 |
| wyłącznik | nie |
| napięcie/prąd | 250 V~/16 A max. |
| kolor | czarny |
| przewód | H07RN-F3G 1,5 mm2 |
| przesłony torów prądowych | nie |
| typ izolacji | guma |
| materiał gniazda i wtyczki | PCV + guma |
| wyjście USB | nie |
| maksymalne obciążenie | 3 680 W |
| opakowanie | 1 szt., PP (PE) woreczek |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.