Naświetlacz LED GALAXI 10W 4000K, Czarny - LUMAX
Opis
Naświetlacz LED 10W GALAXI Czarny 4000K, LFL210 - Lumax

Idealnie nadają się do oświetlania hal produkcyjnych oraz innych przestrzeni przemysłowych. Lampa tego rodzaju z perfekcyjnie zastąpi mało wydajny i pobierający dużo prądu halogen halach przemysłowych.
DANE PODSTAWOWE
| Typ: | Galaxi |
| Moc: | 10W |
| Strumień świetlny: | 900 lm |
| Barwa światła: | 4000K |
| CRI: | >80 |
| Kąt promieniowania: | 90° |
| Napięcie: | 185-265V |
| Wymiary: | 107x84x16 mm |
| IP: | IP65 |
| on/off: | >30 000 |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa światła | Neutralna (4000-4500K) |
| Moc [W] | 0 - 10 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.