Gong dwutonowy BIM-BAM bialy GNS-921 - Zamel
Opis
Gong dwutonowy BIM-BAM bialy GNS-921 - Zamel
Cechy produktu:
- gong elektromechaniczny,
- obudowa z tworzywa sztucznego,
- dźwięk: dwa tony – BIM-BAM,
- poziom dźwięku: ok. 85 dB.
Dane techniczne:
| Waga urządzenia | 260 g |
| Wymiary urządzenia | 136 x 106 x 42 mm |
| Kolor | biały |
| Głośność | 85 dB |
| Stopień ochrony urządzenia | IP20 |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Zasilanie urządzenia | 230 V AC |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Temperaturowy zakres pracy urządzenia | 0 ÷ 35 ºC |
| Certyfikat nemko | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
| Znamionowe napiecie wyzwalania | 230 V AC |
| Znamionowe napiecie zasilania | 230 V AC |
| Pobór prądu | 48 mA |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.