Gong Trójtonowy 8-230V GNU-913/N - Zamel
Opis
Gong Trójtonowy 8-230V GNU-913/N - Zamel
Cechy produktu:
- gong elektroniczny,
- obudowa z tworzywa sztucznego,
- układ grający zasilany trzema bateriami R6 1,5 V,
- wyzwalanie po podaniu napięcia (8÷230) V~ na zaciski dzwonka,
- płynna regulacja siły głosu,
- dźwięk: trzy tony – BIM – BAM – BOM,
- poziom dźwięku: ok. 83 dB.
Dane techniczne:
| Waga urządzenia | 250 g |
| Wymiary urządzenia | 140 x 100 x 47 mm |
| Kolor | ecru |
| Głośność | 83 dB |
| Stopień ochrony urządzenia | IP20 |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Zasilanie urządzenia | 4,5 V DC |
| Zasilanie bateryjne | R6 |
| Ilość baterii | 3 |
| Regulacja głośności | Tak |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Ilość melodii | 1 |
| Temperaturowy zakres pracy urządzenia | 0 ÷ 35 ºC |
| Certyfikat nemko | Tak |
| Certyfikat b | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
| Znamionowe napiecie wyzwalania | 230 V AC |
| 8 V AC | |
| Znamionowe napiecie zasilania | 4,5 V DC |
| Pobór mocy | 1,1 VA |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.