Gong DUO bialy GNS-943 - Zamel
Opis
Gong DUO bialy GNS-943 - Zamel
Cechy produktu:
- połączenie dzwonka dwutonowego i gongu dwutonowego BIM-BAM w jednej obudowie,
- umożliwia rozpoznanie po dźwięku miejsca przyzywania (np. drzwi wejściowe i furtka ogrodowa),
- obudowa z tworzywa sztucznego,
- pozostałe dane jak: dzwonek dwutonowy i gong dwutonowy BIM-BAM,
- poziom dźwięku: 72 dB/82 dB (230V AC).
Dane techniczne:
| Waga urządzenia | 280 g |
| Wymiary urządzenia | 136 x 106 x 42 mm |
| Kolor | biały |
| Głośność | 82 dB |
| Stopień ochrony urządzenia | IP20 |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Zasilanie urządzenia | 230 V AC |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Temperaturowy zakres pracy urządzenia | 0 ÷ 35 ºC |
| Certyfikat nemko | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
| Znamionowe napiecie wyzwalania | 230 V AC |
| Znamionowe napiecie zasilania | 230 V AC |
| Pobór prądu | 48 mA |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.