Gong DI-DO Bialy GNS-976/N - Zamel
Opis
Gong DI-DO Bialy GNS-976/N - Zamel
Cechy produktu:
- gong elektroniczny,
- obudowa z tworzywa sztucznego,
- regulacja głośności,
- dźwięk: dwa powtarzające się tony DIN-DON,
- poziom dźwięku: ok. 81 dB.
Dane techniczne:
| Waga urządzenia | 180 g |
| Wymiary urządzenia | 160 x 98 x 35 mm |
| Kolor | biały |
| Głośność | 81 dB |
| Stopień ochrony urządzenia | IP20 |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Zasilanie urządzenia | 230 V AC |
| Regulacja głośności | Tak |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Ilość melodii | 1 |
| Temperaturowy zakres pracy urządzenia | 0 ÷ 35 ºC |
| Certyfikat b | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
| Znamionowe napiecie wyzwalania | 230 V AC |
| Znamionowe napiecie zasilania | 230 V AC |
| Pobór mocy | 10 VA |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.