Dzwonek 16 MELODII ecru 8-230V DNU-912/N - Zamel
Opis
Dzwonek 16 MELODII ecru 8-230V DNU-912/N - Zamel
Cechy produktu:
- dzwonek elektroniczny,
- obudowa z tworzywa sztucznego,
- możliwość regulacji siły głosu,
- układ grający zasilany dwiema bateriami R6 1,5 V,
- wyzwalanie po podaniu napięcia (8 ÷ 230) V~ na zacisk dzwonka,
- dźwięk: kolejna z 16 melodii,
- poziom dźwięku: ok. 84 dB.
Dane techniczne:
| Waga urządzenia | 250 g |
| Wymiary urządzenia | 140 x 100 x 47 mm |
| Kolor | ecru |
| Głośność | 84 dB |
| Stopień ochrony urządzenia | IP20 |
| Okres gwarancji | 24 miesiące |
| Zasilanie urządzenia | 3 V DC |
| Zasilanie bateryjne | R6 |
| Ilość baterii | 2 |
| Regulacja głośności | Tak |
| Materiał wykonania | tworzywo sztuczne |
| Ilość melodii | 16 |
| Temperaturowy zakres pracy urządzenia | 0 ÷ 35 ºC |
| Certyfikat nemko | Tak |
| Certyfikat b | Tak |
| Certyfikat CE | Tak |
| Znamionowe napiecie wyzwalania | 230 V AC |
| 8 V AC | |
| Znamionowe napiecie zasilania | 3 V DC |
| Pobór mocy | 1,1 VA |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.