Czujnik asymetrii napięcia CAM-01 - Zamel
Opis
Czujnik asymetrii napięcia CAM01 służy do zabezpieczenia urządzeń zasilanych z sieci trójfazowej (np. silniki) przed uszkodzeniem, w przypadku zaniku napięcia fazowego lub asymetrią napięć fazowych. Wartość progowa napięcia zadziałania może być nastawiona przez użytkownika za pomocą potencjometru. Układ nie zabezpiecza przed symetrycznym spadkiem napięcia. Układ zasilany jest z fazy L1. Opóźnienie wyłączenia oraz histereza napięciowa powodują, że układ jest odporny na krótkotrwałe wahania napięcia.
Cechy:
• zabezpieczenie przed zanikiem fazy,
• zabezpieczenie przed asymetrią napięcia,
• regulacja progu asymetrii 170 ÷ 200 V,
• sygnalizacja optyczna obecności faz.
Dane techniczne:
| Wymiary | jednomodułowa (17,5 mm) 90×17,5×66 mm |
| Waga | 76 g |
| Znamionowe napięcie zasilania | 230 V AC |
| 400 V AC | |
| Napięcie maksymalne styków | 250 V |
| Kategoria użytkowania | AC1 |
| Moc maksymalna przekaźnika | 2500 VA |
| Układ styków | 1NO/NC |
| Prąd przekaźnika | 10 A |
| Znamionowy pobór prądu | 34 mA |
| Stopień ochrony obudowy | IP20 |
| Mocowanie obudowy | szyna TH35 (PN-EN 60715) |
Dodatkowe informacje
| Gwarancja | 24 miesiące |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.